Możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Przelewy24, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.
  • Płatności kartą debetową lub kredytową.

Dane do przelewu:

EFECTO

ul. Zwycięstwa 50/14

78-200 BIAŁOGARD

21 1020 2821 0000 1202 0130 4492

W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia.

Prosimy o dokonanie zapłaty w ciągu 7 dni od dnia złożenia zamówienia. Zamówienia nie opłacone w tym terminie zostaną automatycznie anulowane a rezerwacja na towar zostanie zwolniona.


0/

Przelewy24 to bezpieczny system obsługi płatności online. Stosowanie najnowszych technologii i rygorystycznych procedur sprawia, że Przelewy24 jest uznawany za najlepszy serwis obsługujący transakcje płatnicze sklepów internetowych, firm, jak i płatności między osobami fizycznymi, co potwierdziło wiele rankingów oraz badań rynku.

System Przelewy24 obsługuje bezpieczne transakcje:

  • karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro,
  • ePrzelewy - lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia,
  • inne - Płacę gotówką z Unikasą, Wydrukuj i Zapłać.

0

Strona internetowa operatora płatności https://www.przelewy24.pl/