Witamy w sklepie internetowym iKubek.pl

     Najlepiej opisują nas słowa Alberta Einsteina, który powiedział: "Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona, a od wyobraźni wszystko się zaczyna".

Wszystkie projekty dostępne w naszym sklepie zostały zaprojektowane przez naszych zdolnych grafików, którzy stworzyli bogatą bazę unikatowych produktów dostępnych tylko u nas. Mamy prawa autorskie i wyłączność na cały asortyment, przez co nie jest dostępny nigdzie indziej, a każdy zakup staje się bardziej niepowtarzalny.

Wierzymy, że nie ma ograniczeń co do wyrażania siebie i istnieje unikalne piękno w każdej kompozycji. Wszystkie produkty są wykonywane w Polsce, metodą sublimacji co gwarantuje najwyższą jakość nadruków i wzorów, oraz ich trwałość.

Sklep internetowy jest dostępny 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę, by w dogodnym dla siebie czasie i miejscu można było zapoznać się z oferta i dokonać zakupów. Wybiegając naprzeciw oczekiwaniom klienta, każdy zakupiony produkt można zwrócić bez podawania przyczyny do 14 dni od jego otrzymania.

O nas